Domki nad jeziorem Kaszuby


Zapraszamy do spędzenia wczasów w komfortowych, drewnianych domkach letniskowych nad jeziorem Jasień (Kaszuby). Ośrodek Wypoczynkowy Wrzos to wymarzone miejsce na rodzinne wczasy, gdzie znajdziecie Państwo bezpieczeństwo i spokój, przyjazną atmosferę oraz wyśmienitą, domową kuchnię. W okolicy nie brakuje także atrakcji zachęcających do wypoczynku na łonie natury.
Kaszuby i tutejsze domki letniskowe to doskonała alternatywa dla jezior mazurskich, które w okresie wakacji bywają mocno zatłoczone.

 

Domki Letniskowe Kaszuby – Nasz Ośrodek

Proponujemy zakwaterowanie w domkach następujących typów:

Kliknij tytuł obrazka, aby zobaczyć opis i galerię zdjęć.

 

Wszystkie domki nad jeziorem do wynajęcia posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, łazienkę, WC, TV i świeżą pościel.

 

Na terenie ośrodka znajduje się również stołówka i niewielki sklepik z kawiarenką oraz wypożyczalnie rowerów i sprzętu pływającego. Na miejscu można wyrobić kartę wędkarską.

Kliknij tytuł obrazka, aby zobaczyć opis i galerię zdjęć.

 

Molo i bezpieczne kąpielisko oraz przystań pozwolą cieszyć się urokami jeziora, a Ogródek Jordanowski dla najmłodszych, plac do koszykówki i grill zlokalizowany tuż nad brzegiem jeziora, uzupełniają naszą ofertę, skierowaną do osób lubiących wypoczywać w gronie rodzinnym.

Kliknij tytuł obrazka, aby zobaczyć opis i galerię zdjęć.

reklama-Wrzos