Domki do wynajęcia nad jeziorem

Wszystkie domki do wynajęcia nad jeziorem posiadają w pełni wyposażone aneksy kuchenne, łazienkę, WC, TV i świeżą pościel.


Domki w naszym ośrodku

Domek letniskowy na Kaszubach do Twojej dyspozycji

Domki letniskowe dają Ci możliwość spędzenia jedynego w swoim rodzaju urlopu w towarzystwie najbliższych osób. Dlatego zapraszamy Cię na Kaszuby, gdzie czeka na Ciebie domek do wynajęcia nad jeziorem. Przekonaj się, dlaczego warto nas odwiedzić.

Bliskość natury, świeże powietrze, odprężające spacery, plażowanie – czy tak wyobrażasz sobie idealny urlop? Wobec tego domki letniskowe do wynajęcia na Kaszubach są miejscem, które koniecznie powinieneś odwiedzić. Spodziewaj się doskonałej lokalizacji tuż nad wodą, dzięki czemu w dowolnej chwili zrelaksujesz się dzięki kąpieli w jeziorze. Jeśli jednak preferujesz pływanie kajakiem, mamy dla Ciebie coś specjalnego – liczne spływy kajakowe, w trakcie których będziesz mógł podziwiać walory przyrodnicze Kaszub.

Należysz do osób lubiących aktywny wypoczynek? Domki letniskowe na Kaszubach zapewniają wszystko, co niezbędne w tym celu. Oprócz wspomnianych kajaków do Twojej dyspozycji są również rowery, którymi możesz przemierzać pobliskie, niezwykle malownicze trasy i szlaki. Ponieważ kaszubskie lasy obfitują w grzyby, wybierz się na grzybobranie, o ile lubisz tego rodzaju aktywność. Satysfakcjonujące zbiory gwarantowane! Jeśli natomiast jesteś wędkarzem, czym prędzej zarezerwuj domki do wynajęcia nad jeziorem na Kaszubach i ciesz się owocnymi połowami.

Kaszuby oferują nie tylko znakomite warunki naturalny do wypoczynku, ale również liczne zabytki, które zdecydowanie warto odwiedzić. Zamek w Bytowie, starówka w Kościerzynie, ruiny zamku w Szczytnie, park etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Stary Rynek w Słupsku – to tylko niektóre miejsca godne polecenia, znajdujące się w stosunkowo bliskiej odległości od domków letniskowych do wynajęcia na Kaszubach. Spędzając urlop w naszym ośrodku, rozsmakujesz się w lokalnych, kaszubskich potrawach, które przygotowujemy dla Ciebie. Skosztujesz miejscowych specjałów i przekonasz się, że kaszubska kuchnia to prawdziwe niebo w gębie.

Ponieważ w trakcie pobytu w naszym ośrodku zależy Ci na komforcie i wysokim standardzie, otrzymujesz w pełni wyposażony domek letniskowy nad jeziorem. Do Twojej dyspozycji są domki jedno- i dwupoziomowe, wszystkie zaopatrzone w pełen węzeł sanitarny, kuchnię z lodówką, ogrzewanie, wygodne łóżka wraz z materacami, stoliki, fotele, radioodbiornik i telewizor. Dzięki temu korzystasz z uroków Kaszub w najlepszych możliwych warunkach.

Zamierzasz przyjechać do nas z dziećmi i rodziną? Znakomicie! Domki do wynajęcia nad jeziorem w ramach naszej oferty są bowiem otoczone rozbudowaną infrastrukturą przeznaczoną dla najmłodszych, którzy mogą korzystać z placów zabaw oraz czystej i pilnowanej przez ratowników plaży. Z kolei wieczorami warto rozpalić ognisko, spędzając wspólnie czas z najbliższymi lub innymi gośćmi ośrodka.

Myślisz o spokojnym i relaksującym urlopie w urokliwym miejscu i w niezwykłych okolicznościach przyrody? Już teraz zamów pobyt w naszym ośrodku!